EINDHOUTSE SITES

 

Deze site: www.eindhout.net

 

Gemeentelijke Basisschool: www.gbseindhout.be

 

VERENIGINGEN

 

Chiro: www.chiro-eindhout.be

 

Eindertse Jongeren: www.eindertsejongeren.sbsd.be 

 

Fanfare: www.kfsl.be

 

Judoclub Samurai: www.samuraieindhout.be

 

Motorclub De Musketiers: www.demusketiers-eindhout.be

 
Schilderen: www.christianewilms.be/penseel/
 
Speeltuin Dennenoord: www.speeltuindennenoord.be
 

Vissersclub De Zeeduivel: www.dezeeduivel.be

 
Voetbalclub De Kroon: www.fcdekroon.be/
 

Voetbalclub Netezonen: www.fcnetezonen.be

 

Voetbalclub Netezonen op Facebook: www.facebook.com/FCNetezonen2868

 

Wallace pipe band: www.wallacepipeband.be

 
Wijk 5: www.wijk5.webs.com
 

W.T.C. De Tijgers: www.ludodierckxsens.be

 

Zonnerun: www.zonne-run.be

 

HANDELAARS

 

Aveve Vermeulen Kris: www.avevevermeulenkris.net 

 
Bakkerij Swerts: www.bakkerijswerts.be
 

Belettering en Reclamewerken Publi Van Dingenen: www.publivandingenen.be

 
Bed and Breakfast Welcome Home: www.bbwelcomehome.be
 

Bloembinderij planten- en sfeerdecoratie: www.hetgroeneaccent.be

 
Bloemsierkunst: www.hilde-houtmeyers.be/
 

Boomkwekerij - Plantencentrum Houtmeyers: www.houtmeyers.be

 
Cafť De Kroon: www.cafe-dekroon.be
 

Computers Deconet: www.deconet.be

 
Delta Lioyd Bank: www.verzekeringsagentschap.be/
 

Drukkerij Vandingenen: www.druk-vanding.be

 
Feestzalen De Vesten: www.devesten.be
 

Fortis Bank: www.efib.be/B/eindhout-laakdal.html

 
Fotografie en drukwerk: www.artediloco.be
 

Garage Lavrysen: www.honda-lavrysen.be

 
Gardentec - techniek in de tuin: www.gardentec.be/
 
Grondwerken, Baggerwerken, Verkoop en Verhuur van Grondwerkmachines: www.couwberghs.be
 
HFT service , onderhoud en plaatsing van machines automatisatie betoncentrales machinebouw frequentie regelaars : www.hft.be
 
Hondenkapsalon-Beauceronkennel: www.bergerdebauce.be
 
Hondenverzorging: www.poedels.be
 
Klussen: www.jvk-klussen.be
 
Luxe Limousine en Oldtimers verhuur: www.limo4seven.be
 
Middenstand Eindhout: www.middenstand-eindhout.be
 
O2 Fitness Privť-Sauna en Wellness: www.o2fitness.be
 

Paardenmelkerij Trichelhof: www.trichelhof.be

 
Paardenpension en trainingsstal 'T Simonshof: www.simonshof.be
 
Paardenstal "De Zwarte Leeuw": www.staldezwarteleeuw.be/
 
Paardentaxi & Trailerverhuur "De Viervoeter": www.de-viervoeter.be
 

Ramen en Deuren Roger Simons: www.simonsbvba.be 

 

Ramen - Deuren - Rolluiken - Daktimmer - Algemene Schrijnwerkerij Verveco: www.verveco.be

 
Rashondenkennel De Snuffel: www.rashonden-de-snuffel.be/
 

Sauna-Schoonheids- en Zonnecentrum Hezemeer: www.hezemeer.be

 
Schilder - Decorateur: www.mariomichiels.be
 
Schoonheidssalon: www.schoonheidssalon-heidi.be
 
Schrijn & Timmerwerken: www.verveckenwilfried.be
 
Serviceflats: www.demaalder.be
 
Siervogelkwekerij: www.sierfazantentom.be
 
Steenkapperij Kempenland: www.steenkapperijkempenland.be
 

Taverne-Terras-Feestzaal-Traiteur Hof van Eden: www.hofvaneden.be

 

Taverne Kapelhof: www.kempennet.be/kapelhof

 

Transport Ceusters: www.ceusters-transport.be

 

Zakenkantoor Gebruers-Ghoos: www.gebruers-ghoos.be

 

Zeepziederij, Onderhouds- en Zwembadproducten Wim Pau: www.wimpau.be

 
Zwembadbouwer: www.schreppiepools.be
 

HOBBY

 

AustraliŽ-reis Wim en Katleen Van Craenendonck: users.skynet.be/vancraenendonck/

 
Beeldende kunst: http://www.fonsderboven.be/
 
Familie kroniek Van de Weyer: http://kroniekvandeweyer.skynetblogs.be/post/5171197/aan-ieder-geinteresseerde-
 
Freddy Van den Brande - Natuurfotografie: http://freddyvandenbrande.be/
 

Olieverf en Encaustic - art: http://www.christianewilms.be

 

Schilderen Olieverf en Pastel: users.telenet.be/goekensgallery/

 

Vakantiesite van de fam. Hendrickx:

www.eindhout.net/reis2003/vakantie2003.htm

 

www.eindhout.net/vakantie2004.htm

 

www.eindhout.net/vakantie2005.htm

 
VRIJE BEROEPEN
 
Apotheek Van Oproy: www.aposite.be/vanoproy/
 
VARIA
 
Profwielrenner Johan Verstrepen heeft zijn carriŤre beŽindigd eind 2006, een impressie van zijn afscheidsfeest vindt u hier: www.streepkesfeest.eindhout.net
Vele interessante links over BelgiŽ.

Menu

Sites van onze buren